AFAD-SEN Başkanı Öztürk’ten Baro Başkanına Hayırlı Olsun...

AFAD-SEN Başkanı Öztürk’ten Baro Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Afad Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, Iğdır Baro Başkanı seçilen Av.Serkan Alakan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

07 Kasım 2018 - 11:30

Iğdır Baro Başkanlığına seçilen Av.Serkan Alakan ile ziyaret esnasında, Baro başkanlığı seçim süreci hakkında sohbet eden Afad Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk,  sivil toplum kuruluşları ve meslek kuruluşlarının içinde yaşadığımız toplumun sorunlarına duyarsız kalamayacağını, demokratik ve özgür yaşam standartlarını yakalamanın eleştiri yaparak, alternatifler üreterek, seçenekler üzerinde tartışarak olabileceğini belirttiler.

Iğdır Baro Başkanı Av.Serkan Alakan ise seçimde tek aday olduğundan tüm avukat arkadaşlarının tam desteğini aldığını, yeni oluşturulan yönetim kadrosu ile beraber Iğdır Baro Başkanlığına layık projeler hayata geçireceklerini, Iğdır’da avukatlık yapan avukat arkadaşlarının mesleklerini icra ederken karşılaştıkları sorunların çözümüyle ilgili çalışmalar yapacaklarını bildirdiler.

Afad Sen Genel Başkan Yardımcısı Öztürk, sendika üyeleri Turgay Çiftçi ve Mustafa Gürel ile beraber, Iğdır Baro Başkanı Av. Serkan Alakan’ ı ve Yönetim Kurulunu tebrik ederek Baro Başkanlığından ayrıldılar.

Bu haber 72 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Ünlü'den Iğdır'ın Kurtuluş Günü Mesajı
Vali Ünlü'den Iğdır'ın Kurtuluş Günü Mesajı
Iğdır BARO’su Yeni Yönetiminden Vali Ünlü’ye Ziyaret
Iğdır BARO’su Yeni Yönetiminden Vali Ünlü’ye Ziyaret