AK Parti MKYK Üyesi Bulut: “İsa Yaşar Tezel Bizim...

AK Parti MKYK Üyesi Bulut: “İsa Yaşar Tezel Bizim Adayımızdır”

Seçim çalışmalarını izlemek için Iğdır’a gelen AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, 26. Dönem Kilis Milletvekili Reşit Polat, AK Parti Iğdır İl Başkanı Ahmet Tutulmaz ve beraberindeki teşkilat mensupları, Cumhur İttifakı Seçim Ofisini ziyaret ettiler.

15 Mart 2019 - 09:47
Reklam

Seçim ofisine gelen heyeti MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı İsa Yaşar Tezel karşıladı.

Ziyarette konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, “Iğdır’da adayımız İsa Yaşar Tezel’dir. Adayımız bize Reisimiz İsa Yaşar Tezel’in emanetidir. Biz emanetimize gözümüzden daha iyi bakarız. Emanetimizi gözümüzden daha iyi sakınırız. Emanete asla ve asla ihanet etmeyiz” dedi.

Cumhur ittifakı seçim bürosunu ziyarete gelen Milletvekilleri ve AK Parti heyetine teşekkür eden Cumhur İttifakı adayı İsa Yaşar Tezel, “Sayın milletvekillerimize ve AK Parti heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. El ele, gönül gönüle ittifakımızı 31 Mart’ta zaferle taçlandıracağız inşallah. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi daim etsin” dedi.

Bu haber 245 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Iğdır Üniversitesinde Uzman Arkeologlar Yetişecek
Iğdır Üniversitesinde Uzman Arkeologlar Yetişecek
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret