Başkan Akkuş Seyyar Satıcılarla Belediyede Toplantı Yaptı

Başkan Akkuş Seyyar Satıcılarla Belediyede Toplantı Yaptı

Iğdır şehir merkezinde yıllardır çözülemeyen büyük bir sorun haline gelen seyyar satıcılık konusu nedeniyle Başkan Akkuş, seyyar satıcılar ile bir araya geldi.

23 Nisan 2019 - 10:01
Reklam

Belediye Başkanlık makamında Başkan Yaşar Akkuş, belediye meclis üyeleri ve seyyar satıcıların katılımıyla bir görüşme gerçekleştirildi.

Iğdır şehir merkezinde çözülemeyen bir sorun haline gelen seyyar satıcılık ve kaldırım işgalleri konusunda taviz vermeyeceklerini belirten Başkan Yaşar Akkuş, "Özellikle vatandaşlarımızın büyük rahatsızlık duyduğu seyyar satıcılar ile kaldırım işgalleri konusunda almış olduğumuz tedbirleri, bu işi yapan vatandaşlarımıza anlattık.  Durumu anlattığımız seyyar satıcılarımızın göstermiş oldukları ve gösterecekleri anlayış ve hoşgörüye şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantı sonrasında seyyar satıcılar, yaşanan olumsuzlukların farkında olduklarını ve belediyelerinin kararlarının arkasında durarak alınan kararlara saygı göstereceklerini vurguladılar. Yapılan açıklamada, çarşamba gününden itibaren şehir merkezinde kaldırım işgali yapan esnaflara ve seyyar satıcıların şehir merkezinde satış yapmalarına kesinlikle izin verilmeyeceği bildirildi.

 

Bu haber 426 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Iğdır Üniversitesinde Uzman Arkeologlar Yetişecek
Iğdır Üniversitesinde Uzman Arkeologlar Yetişecek
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret