Gürbulak Başmüdürlüğünden Sosyal Sorumluluk Projesi

Gürbulak Başmüdürlüğünden Sosyal Sorumluluk Projesi

Gürbulak Gümrük ve Ticaret Bölge Başmüdürü Osman Bölükbaşı Dara tarafından başlatılan Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında başarılı öğrencilere laptop dağıtımının ikincisi makam odasında gerçekleştirildi.

07 Kasım 2018 - 14:33
Reklam

Gürbulak Köyü muhtarı Mehmet Ali Gültekin ve Gürbulak Köyü Atatürk Köyü İlkokulu Müdür Yardımcısı Resul Sosun’un katıldığı törenle 8 adet laptop, öğrencilerden İbrahim Uçar, Zeynep Boran, Zehra Ezgi, Nuran Özgüven, Birhat Gültekin, Miraç İrvul, Yıldız Gültekin ve Sude Gültekin’e hediye edildi.

Daha önceden kullanılıp da kullanılır durumda olan laptoplar, revize edilerek bağış yapan hayırseverlerden tedarik edilerek başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. Bu girişim hem vatandaşlar, hem de öğrenciler arasında sevinçle karşılandı.

Törende konuşan Gürbulak Gümrük ve Ticaret Bölge Başmüdürü Osman Bölükbaşı Dara, “Herşeyin devletten beklenmemesi gerekiyor. Bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında herkes elini taşın altına sokması gerekir. Laptop bağışı yapan 6’sı Doğubeyazıtlı, 2’si de İstanbul’lu hayır sahiplerine teşekkür ederim. Bu tür etkinliklerle toplumun her kesimine mesaj vermek istiyoruz. Başka alanlarda da bu tür faaliyetlerimiz devam edecek” dedi.

Bu haber 278 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret
Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Rehber Öğretmenlerle Toplantı Yaptı
Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Rehber Öğretmenlerle Toplantı...