AK Parti Aralık Başkan Adayı Güzelkaya Seçim Çalışmalarına Gaz Verdi

31 Mart seçimleri yaklaşırken Aralık’ta belediye başkan seçimleri için yarış devam ediyor.


AK Parti Aralık Başkan Adayı Güzelkaya Seçim Çalışmalarına Gaz Verdi

AK Parti Aralık Belediye Başkan adayı Mustafa Güzelkaya da çalışmalarına tam gaz hız verdi. Güzelkaya’nın Aralık’taki seçim ofisi seçmenleri tarafından dolup taşıyor.

Seçim bürosunda seçmenlerine yönelik konuşan Mustafa Güzelkaya, “Aralık ilçe halkımız kararını vermiştir. Bu seçimde bizler de bir Erzurum, bir Kayseri ve Konya olacağız. İktidardan yana olacağız. Şükürler olsun ilçe halkımızın öngörüsü ve  sağduyusu beni fevkalade memnun etmiştir. Gelişen Türkiye’mizde kimsenin macera peşine düşme lüksü yoktur. Aralık ilçemiz sınır ilçesi olmasına rağmen esnafımız büyük sıkıntı içindedir. Bugün Doğubeyazıt, Gürbulak sınır kapısının nimetlerinden faydalanırken Aralık ilçemiz sefalet yaşıyor. Bu kısır döngüyü iktidarımızın gücü ile aşacağız. Başta eğitim olmak üzere sağlık alanında da yatırımlarımız olacak. Aralık’lı vatandaşımız bir diş ağrısı için Iğdır’a gitmeyecek. Tarım alanında ilçemiz tarım mühendislerimizle analize dayalı çalışmalar ile ürün çeşitliliğini artıracağız. Hayvancılıkta yine belediye olarak Ziraat Bankası ile koordineli çalışmalarımız çerçevesinde düşük faizli kredilerle hayvancılığımızı şaha kaldıracağız” dedi.

Bu arada Mustafa Güzelkaya’nın seçim bürosuna Salahanlılar (Aslantürk) 
ailesi, Emirliler (Altuntaş Ailesi, Ecirenliler ve Kumtepe Ailesi, Mehmet Aliler/Sultan Muratlılar (Turan ) Aileleri yoğun katılım gerçekleştirdi.

Seçim bürosuna katılım yapan ailelere teşekkür eden Mustafa Güzelkaya, “Her şey eskisinden daha güzel olacak” dedi.