Muhtarlardan İl Müdürü Yolcu’ya Plaket

İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Yolcu’ya tarım ve hayvancılık alanında İl Tarım ve Orman Müdürü olarak göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından ötürü muhtarlar tarafından plaket takdim edildi.


Muhtarlardan İl Müdürü Yolcu’ya Plaket

Karakoyunlu İlçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Caner Aydın ve beraberindeki Merkez İlçe, Aralık, Tuzluca ve Karakoyunlu İlçeleri ile Belde Muhtarlarının adına İl Müdürü Özkan Yolcu’ya tarım ve hayvancılık alanında birçok sorunlarının çözüme kavuşmasından, tarladan yaylaya, meraya kadar birçok konuda dertlerini dinleyip çözüme kavuşturduğu için teşekkürlerini sunarak plaket takdim ettiler.

Dernek Başkanı Caner Aydın yaptığı açıklamada, “Çiftçinin köylünün her zaman yanında oldunuz. Tek tek bütün köyleri İlçeleri dolaşıp sorunlarını dinlediniz. Elinizden gelenin fazlasını yaparak yardımlarınızı esirgemediniz. Bizlere tekrardan tarım ve hayvancılığı sevdirdiniz. Birçok konuda bizleri cesaretlendirdiniz. Bunun için ne kadar teşekkür etsek azdır sayın müdürüm” dedi.

İl Müdürü Özkan Yolcu muhtarlara teşekkür ederek, “Biz hizmet için buradayız. Gece, gündüz, hafta sonu, mesai kavramı olmadan çalışacağız ve üreteceğiz. Her zaman muhtarlarımızla birlikte çiftçinin köylünün taleplerini dinleyip değerlendirmeyi hedefliyoruz” dedi. Tören sonrası Muhtarlarla hatıra fotoğrafı çektirildi.