Vali Ünlü Şehidin Mevlidine Katıldı

Vali Enver Ünlü, 2014 yılında vatani görevini yapmakta iken şehit olan Er Ali Ekber Aslan için okutulan mevlide katıldı.


Vali Ünlü Şehidin Mevlidine Katıldı

Vali Ünlü’ye burada İl Jandarma Komutanı Hakan Başakçı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Adem Safa ve Gazi ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Akdeniz eşlik etti.
Vali Ünlü, tüm şehitler için bolca duanın okunduğu mevlit programında şehit ailesi ile yakından ilgilenip, uzun uzun sohbet etti.
Övgülerin en güzeline şehitlerin layık olduğunu ifade eden Vali Ünlü, “Şehitlerimizin acısı yüreğimizde hep taze. Şehit ailelerimiz ile gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz Türk milletinin kalbinde ebedi yaşayacaklardır. Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, kıymetli ailesi ile yakınlarına sabırlar diliyorum. Allah böyle acıları milletimize bir daha yaşatmasın” dedi.