ALPET Petrol İstasyonu Hizmete Açıldı

Iğdır üniversitesi ve TOKİ konutları arası Doğubayazıt istikametinde ALPET Petrol istasyonu, yapılan açılış töreniyle hizmete girdi.


ALPET Petrol İstasyonu Hizmete Açıldı

Açılış törenine Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit, Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan, yeni seçilen Iğdır Belediye Başkanı Yaşar Akkuş, AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz, ALPET Genel Müdür Yardımcısı Kemal Uludağ, ALPET Bölge Müdürü Bahadır Ahlatçı, Aşkale Çimento İcra Kurulu Başkanı Fatih Yücelik, Iğdır iş dünyasının önde gelen temsilcileri ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşma yapan Aladağ Ltd. Şti. şirket müdürü Hamit Aladağ, “Iğdır’a ALPET markasını ve kalitesini getirdiğimiz için çok mutluyuz. Biz bu şehrin insanına, toprağına, gücüne inanıyoruz. Iğdır’a yatırımlarımız devam edecek. Açılışımıza teşrif eden hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Açılışta daha sonra konuşan ALPET Genel Müdür Yardımcısı Kemal Uludağ, ALPET markasıyla ilgili bilgi verdikten sonra Iğdır’a hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Konuşmalardan sonra davetlilere ikramlar yapıldı ve kurdele kesilerek hizmete açıldı.