İl Müdürü Özkan Yolcu Aşılama ve Küpeleme Çalışmalarına...

İl Müdürü Özkan Yolcu Aşılama ve Küpeleme Çalışmalarına Katıldı

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerince Iğdır’daki hayvancılık işletmelerinde aşılama ve küpeleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

15 Mart 2019 - 09:15
Reklam

          Bu kapsamda İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Serdar Akuş'un da yer aldığı aşılama ve küpeleme çalışmalarını yerinde incelemek, işletme sahiplerinin dilek ve isteklerini dinlemek için İl Müdürü Özkan Yolcu da çalışmalara katıldı.

         Sahada, ahırlarda, hayvan işletmelerinde, kanatlı çiftliklerinde, tarlalarda, meralarda yani tarım ve hayvancılığı ilgilendiren her ortamda emek sarf eden, alın teri akıtan çiftçilerin yanında olan ve sorunlarını çözüme kavuşturmak için yoğun bir çalışma içerisinde olan İl Müdürü Özkan Yolcu ve Kurum çalışanları, özveri ile günün her saati işlerini takip ediyorlar.

         Yoğun çalışma ortamının verdiği iç huzuru kısaca dile getiren İl Müdürü Özkan Yolcu, “Bu çalışmalarımızın en mutlu edici yanının, emek sarf eden çiftçilerimizin yanında olarak yardım edebildiğimizi gönül rahatlığı ile dile getirebilmektir. Yeter ki bizden beklentisi olanları yarı yolda koymayalım” dedi.

Bu haber 288 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret
Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Rehber Öğretmenlerle Toplantı Yaptı
Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Rehber Öğretmenlerle Toplantı...