Güven Gazetesi

deneme 

Sal01232018

Salı, 22 Mart 2011 21:10

RAHİM AZEROĞLU GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ Özel

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisinden adaylık başvurusu yapan Rahim Azeroğlu, Iğdır’a gelerek çalışmalarını hızlandırdı. Rahim Azeroğlu, seçim çalışmaları hakkında bilgi vermek için gazetemizi ziyaret etti.
Hem 21 Mart Nevruz bayramını kutlamak hem de seçim çalışmaları için Iğdır’a geldiğini belirten Azeroğlu, “Genel Merkezimize adaylık başvurumuzu yaptığımızdan beri çalışmalarıma hızla başladık. Iğdır için çok kritik bir seçim dönemi yaşayacağız. Iğdır olarak çok hassas bir dönemden geçiyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemdeyiz. Bu dönemde bütün kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak tek yürek, tek yumruk, tek bilek hareket etme zaruriyetindeyiz. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan bütün Iğdır sevdalısı Türk Milliyetçilerini MHP çatısı altında kayıtsız, şartsız ve karşılıksız bütünleşmeye, birleşmeye ve mücadeleye davet ediyorum

MHP’den diğer aday adaylarına da başarı dileyen Rahim Azeroğlu, “Ben başvuruda bulunan bütün aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Ayrıca adayımız kim olursa olsun partimizi sonuna kadar destekleyeceğimizin de sözünü veriyorum” dedi.

Okunma 25392 defa

Resim Galerisi

Güncelleniyor...