Milli Eğitim Müdürü Gönen’den Mürşitali İlk Ve Ortaokuluna...

Milli Eğitim Müdürü Gönen’den Mürşitali İlk Ve Ortaokuluna Ziyaret

Iğdır il Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Iğdır’a bağlı Karakoyunlu İlçesi Mürşitali Köyü İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.

12 Ocak 2019 - 10:42

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,  Mürşitali Köyü  Şehit Er Muharrem Taş Ortaokulu öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya geldi.

                   Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak, yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacıyla okul ziyaretlerinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti.

             Ardından öğretmenlerle toplantı yapan Gönen, eğitim öğretim ile ilgili ihtiyaç ve istekleri dinledi, gelen talep ve önerileri dinledikten sonra okulun tüm birimlerini gezip incelemelerde bulundu.

                Gönen, Öğrencilerle yaptığı sohbette ”Derslerinize çalışın bol bol kitap okuyun, aileniz sizleri okutmak için ne zorluklara katlanıyor bunun için derslerinize çalışın başarılı olun sizler bizim geleceğimizsiniz“ dedi

              Okul ziyaretlerine İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Kıran, Karakoyunlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cabbar Turan ve Müdür Yardımcısı Aziz Akar katıldı.

Bu haber 115 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğrenciler İçin Kokteyl Programı Düzenlendi
Öğrenciler İçin Kokteyl Programı Düzenlendi
ANKA Temel Personel Eğitimi Düzenlendi
ANKA Temel Personel Eğitimi Düzenlendi