Sefer Karakoyunlu: “Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz İçin”

Sefer Karakoyunlu: “Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz İçin”

İstanbul-Türkiye Azerbaycan Derneği Başkanı Sefer Karakoyunlu, MHP’den Iğdır Belediye Başkanlığı adaylığı için başvuru yaptı.

05 Aralık 2018 - 17:07
Reklam

MHP Genel Merkezine adaylık başvuru dilekçesini verdikten sonra Genel Başkan Devlet Bahçeli ile de görüşen Sefer Karakoyunlu, “Uzun bir istişareden sonra doğup büyüdüğüm ekmeğini yiyip, suyunu içtiğim Iğdır İlimizden 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçiminde MHP’den aday adayı olmaya karar verdim. İmkân tanındığı takdirde üç ülkeye sınırı olan, mikro klima iklimine sahip turizm potansiyeli yüksek, tarım, hayvancılık, ticaret ve kültür merkezi olabilecek bu güzide İlimizi hak etiği yere taşıyacağıma inancım tamdır.  Bu kutlu yolda destek ve hayır duasını eksik etmeyen tüm dostlara teşekkür eder, saygılar sunarım. Ayrıca aday adaylık başvurusunda bulunan birbirinden değerli hemşerilerime başarılar dilerim. Şunu bilmenizi isterim ki, adaylık kime nasip olursa olsun burada önemli olan Iğdır’ımızın geleceğidir. Her zaman adayımızın yanında olacağız” dedi.

Sefer Karakoyunlu’nun başvurusuyla MHP’de aday adayı sayısı 10’a çıktı. Bilindiği üzere daha önce Tan Demirkaya, Cabir Dedei, İsa Yaşar Tezel, Enver Türkoğlu, Ahmet Aras, Volkan Parlak, Serdar Arat, Sönmez Kaya ve İsmet Sinay adaylık başvurusu yapmıştı.   

Bu haber 408 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Iğdır Üniversitesinde Uzman Arkeologlar Yetişecek
Iğdır Üniversitesinde Uzman Arkeologlar Yetişecek
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanından Vali Ünlü’ye Ziyaret